A Webcamconsult e a Visma Verzuim estabelecem uma parceria

A Webcamconsult e a Visma Verzuim estabelecem uma parceria

 

Od maja 2021 roku Visma Verzuim i Webcamconsult zawrą umowę partnerską. Visma Verzuim i Webcamconsult będą wspólnie pracować nad integracją Webcamconsult z aplikacjami Visma Verzuim. Webcamconsult umożliwia klientom Visma Verzuim umawianie i prowadzenie konsultacji wideo online za pośrednictwem aplikacji Webcamconsult.

Od maja 2021 roku Visma Verzuim i Webcamconsult zawrą umowę partnerską. Visma Verzuim i Webcamconsult będą współpracować w zakresie integracji Webcamconsult z aplikacjami Visma Verzuim. Webcamconsult umożliwi klientom Visma Verzuim umawianie i prowadzenie konsultacji wideo online za pośrednictwem aplikacji Webcamconsult

Bart Hoogenraad, Strategy & Marketing Director w Visma Verzuim wyjaśnia przyczyny nawiązania tego partnerstwa:  "Jako lider rynku oprogramowania do obsługi nieobecności, zawsze szukamy partnerów, którzy nas uzupełniają. Dlatego cieszymy się z partnerstwa z Webcamconsult. W czasach korony wszystko musi być zdalne. Dotyczy to również konsultacji z lekarzem zakładowym. Dzięki Webcamconsult, możesz łatwo zaplanować i uczestniczyć w konsultacjach wideo online z poziomu Visma Verzuim. To zintegrowane rozwiązanie jest przyjazne zarówno dla lekarza zakładowego, jak i dla pracownika i może być używane bez instalowania specjalnego oprogramowania."

Bert van Gerwen, założyciel i dyrektor Webcamconsult;  "Jesteśmy zadowoleni i dumni, że Visma Verzuim zwróciła się do nas w sprawie partnerstwa. Jest to uznanie dla naszej pionierskiej roli w Holandii w wywoływaniu zdjęć i konsultacjach wideo w szeroko pojętej branży opieki zdrowotnej. Integracja Webcamconsult z Visma Verzuim umożliwia bezpieczną i niskoprogową komunikację wideo pomiędzy lekarzem zakładowym a pracownikiem. Międzynarodowy charakter naszej organizacji, Webcamconsult jest już dostępny w 9 językach, doskonale pasuje do profilu i ambicji Vismy."

.